6-osna robotska radna stanica za zavarivanje nehrđajućeg čelika i aluminija
Opis
Dvoosni pozicioner može postići horizontalnu rotaciju i preklopnu rotaciju od ±180°.
Rotaciju pozicionera kontrolira upravljački ormar koji je spojen ispod upravljačkog ormara robota. Tijekom procesa zavarivanja, mogu se ostvariti sinkronizirani pokreti između robota i pozicionera.
Ovaj pozicioner je prikladan za radne komade koji se moraju zavarivati pod više kutova i može se koristiti s robotima za zavarivanje za fleksibilnije zavarivanje i poboljšanje učinkovitosti i kvalitete zavarivanja.
Tehnički parametar pozicionera
| Model | JHY4030P-080 |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Klasa izolacije motora | F |
| Radni stol | Promjer 800 mm (može se prilagoditi) |
| Težina | Oko 400 kg |
| Maks. nosivost | Aksijalno nosivost ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg se može prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
Komponente robotske radne stanice
| Proizvod | Količina |
| 6-osni robot za zavarivanje | 1 set |
| 2-osni pozicioner | 1 set |
| Izvor struje za zavarivanje | 1 set |
| Plamenik za zavarivanje | 1 set |
| Upravljačka kutija | 2 kom |
| Stanica za čišćenje plamenika | 1 set |
| Linearna tračnica robota | *m (nije obavezno) |
| Laserski senzor | 1 set (opcionalno) |
| Sigurnosna svjetlosna zavjesa | 1 set (opcionalno) |
| Zaštitna ograda | *m (nije obavezno) |
Zašto odabrati nas?
1. Mi smo jedan od proizvođača robota za zavarivanje u Kini.
2. Nismo samo proizvođač robota, već proizvodimo i pozicionere.
3. Više od 10 godina iskustva u robotskim integriranim projektima.
4. Sustav upravljanja robotom jednostavan je za rukovanje i stabilan za korištenje.
5. Sustav upravljanja robotom može kontrolirati do 12 osi.
6. Naši proizvodi prodani su u više od 30 županija u jugoistočnoj Aziji, zapadnoj Aziji, Europi, Sjevernoj Americi, Južnoj Americi, Australiji itd.













