6-osna robotska ruka za zavarivanje s 3-osnim rotirajućim pozicionerom
Tehnički parametar pozicionera
| Model | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Klasa izolacije motora | F |
| Radni stol | 1800X800mm / 2500X800mm (može se prilagoditi) |
| Težina | Oko 1600 kg |
| Maks. nosivost | Aksijalno nosivost ≤100 kg / ≤300 kg / ≤500 kg (>500 kg se može prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
Opis
Troosni pozicioner može se u cjelini horizontalno rotirati, a dva radna stola mogu se okretati i rotirati tako da radnici mogu jednostavno stajati na jednoj strani kako bi utovarili i istovarili materijal. Smanjuje rad radnika i uvelike poboljšava učinkovitost rada.
Raspored stanice možete mijenjati prema situaciji na terenu. Periferna oprema koju možete odabrati uključuje: stanicu za čistu gorionik, rotirajući pozicioner, laserski sustav za praćenje, daljinski upravljač itd. Nudimo besplatnu tehnološku obuku.
Dvije vrste pozicionera za zavarivanje s 3 osi za opciju:
Lijeva slika: 3-osni horizontalni rotirajući pozicioner za zavarivanje
Desna slika: 3-osni vertikalni rotirajući pozicioner za zavarivanje
Odaberite nosivost (standardna nosivost 300 kg/500 kg/1000 kg) i veličinu radnog stola (standardna veličina 1800 * 800 mm ili 2500 * 800 mm) koja odgovara vašem radnom komadu! Također prihvaćamo prilagodbe!
Materijal
Zavarivanje nehrđajućeg čelika
Zavarivanje aluminija
Zavarivanje ugljičnog čelika
Zavarivanje pocinčanih cijevi/ploča
Hladno valjano zavarivanje
Paket:Drveni sanduci
Vrijeme isporuke:40 dana nakon primljene uplate
Često postavljana pitanja
1. Koja je minimalna konfiguracija za stanicu za zavarivanje?
A: Jedan robot i jedan stol za zavarivanje. Za složene dijelove možda će biti potreban pozicioner, ako želite veću radnu učinkovitost, dva pozicionera su dobar izbor.
2. Što uključuje cijeli sustav robota za zavarivanje?
A: Cijeli sustav robota za zavarivanje uključuje robotsku ruku, kontroler, izvor napajanja za zavarivanje, pozicionere, učvršćivače, čistač pištolja za zavarivanje (gorionika), sigurnosnu svjetlosnu zavjesu itd.
3. Treba li sustav robotske stanice imati visoke zahtjeve za okoliš?
A: Prikladna temperatura okoline je: 0~45℃, 20-80% relativne vlažnosti (bez kondenzacije).











