Visokoprecizni RV reduktor za zavarivanje pozicionera

Opis
● Pozicioner za zavarivanje sastoji se od jedinice za rotaciju radnog stola, jedinice za prevrtanje i električnog upravljačkog sustava.
● Kretanje pozicionera može se brzo kontrolirati tipkom za pokretanje i zaustavljanje.
● Funkcija proširenja upravljanja povezivanjem s drugom opremom.
● s prednostima kompaktnog volumena, dobrog izgleda, male težine i jednostavnog rukovanja.
● Poseban dizajn prema obratku kupca i postupku zavarivanja dostupan je na zahtjev
Okretna ploča pozicionera može biti izrađena okruglo ili u gore navedenom obliku.
Veličina okretnog stola za zavarivanje i nosivost osi mogu se prilagoditi.
● Može se prilagoditi drugim markama robota poput Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (nacrt motora moraju dostaviti kupci, a zatim ostavljamo otvor za ugradnju na temelju crteža motora)
PLC ormarić je opcionalan.
Promjer pozicionera
| Model | JHY4030U-120 |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Klasa izolacije motora | F |
| Radni stol | 1200 * 650 mm / promjer 1200 mm (može se prilagoditi) |
| Težina | Oko 400 kg |
| Maks. nosivost | Aksijalno nosivost ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg se može prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
Glavni proizvodi našeg pozicionera za zavarivanje
1-osni rotirajući pozicioner za zavarivanje glave i repa
1-osni vertikalno rotirajući pozicioner za zavarivanje glave
1-osni horizontalni rotirajući pozicioner za zavarivanje
2-osni P-tipski pozicioner za zavarivanje
Dvoosni U-tip pozicionera za zavarivanje
2-osni L-tipski pozicioner za zavarivanje
3-osni horizontalni pozicioner za zavarivanje
3-osni pozicioner za zavarivanje s okretanjem gore-dolje
Paket: Drvene kutije
Rok isporuke: 40 dana nakon primljene uplate
Često postavljana pitanja
P: Jesmo li trgovačko društvo ili proizvođač?
O: Mi smo proizvođač s više od 10 godina iskustva.
P: Imate li vlastitu robotiku za zavarivanje?
O: Da. Također smo proizvođač robotike za zavarivanje.
P: Gdje se nalazi vaša tvornica? Kako je mogu posjetiti?
A: Naša tvornica se nalazi u gradu Wuxi u Kini.
P: Kako možete jamčiti kvalitetu proizvoda?
O: Imamo strogi sustav kontrole kvalitete u proizvodnom procesu i pozdravljamo klijente koji nas posjete kako bi provjerili kvalitetu proizvoda prije isporuke.
P: Koliko traje jamstveni rok?
O: Jednu godinu.






