Visokoprecizni pozicioner za zavarivanje sa servo motorom
Dimenzije pozicionera

Opis
2-OSNI SERVO POZICIONER
- Pozicioneri za robotske sustave za zavarivanje
-1 os se može rotirati vodoravno, a druga os se može pomicati gore-dolje za zavarivanje složenih obradaka pod više kutova
- Pozicioner koristi isti pogonski uređaj kao i robot i dostupan je s velikom brzinom, visokom preciznošću i velikom nosivošću
- Pruža veću kvalitetu zavarivanja
- Može se ostvariti kompaktno tijelo s poboljšanim dopuštenim momentom, inercijom i nosivošću
Može se prilagoditi drugim markama robota poput Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa (nacrt motora moraju dostaviti kupci, a zatim ostavljamo otvor za ugradnju na temelju crteža motora).
PLC ormarić je opcionalan.
Promjer pozicionera
| Model | JHY4030P-080 |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Klasa izolacije motora | F |
| Radni stol | Promjer 800 mm (može se prilagoditi) |
| Težina | Oko 400 kg |
| Maks. nosivost | Aksijalno nosivost ≤300 kg / ≤500 kg (>500 kg se može prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
Paket: Drvene kutije
Rok isporuke: 40 dana nakon primljene uplate
Često postavljana pitanja
1. Q: Mogu li koristiti vaš pozicioner za svog robota fanuc/abb/kuka/yaskawa?
O: Da. Ali motor morate sami ponuditi i instalirati.
2. P: Može li se vaš položaj pomicati sinkronizirano s vašim robotom?
O: Da.






