Visokoučinkovit rotirajući pozicioner za zavarivanje s 3 osi
Dimenzije pozicionera

Opis
● Ovaj 3-osni pozicioner sastoji se od jedinice za rotaciju radnog stola, jedinice za horizontalnu rotaciju okvira i električnog upravljačkog sustava.
● 2 radne ploče na jednom pozicioneru, rad samo s utovarom i istovarom obradka s jedne strane, učinkovit rad znatno poboljšan i prostor komprimiran
● Kretanje pozicionera može se brzo kontrolirati tipkom za pokretanje i zaustavljanje.
● Može se prilagoditi drugim markama robota poput Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (nacrt motora moraju dostaviti kupci, a zatim ostavljamo otvor za ugradnju na temelju crteža motora)
PLC ormarić je opcionalan.
Promjer pozicionera
| Model | JHY4030S-180 |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Klasa izolacije motora | F |
| Radni stol | 1800 * 800 mm (može se prilagoditi) |
| Težina | Oko 1600 kg |
| Maks. nosivost | Aksijalno nosivost ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg se može prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
Glavni proizvodi našeg pozicionera za zavarivanje
1-osni rotirajući pozicioner za zavarivanje glave i repa
1-osni vertikalno rotirajući pozicioner za zavarivanje glave
1-osni horizontalni rotirajući pozicioner za zavarivanje
2-osni P-tipski pozicioner za zavarivanje
Dvoosni U-tip pozicionera za zavarivanje
2-osni L-tipski pozicioner za zavarivanje
Dvoosni podizni L-tip pozicionera za zavarivanje
3-osni horizontalni pozicioner za zavarivanje
3-osni pozicioner za zavarivanje s okretanjem gore-dolje
Dvoosni pozicioner za zavarivanje glave i repa s podesivom površinom
Paket: Drvene kutije
Rok isporuke: 40 dana nakon primljene uplate
Često postavljana pitanja
P: Jesmo li trgovačko društvo ili proizvođač?
O: Mi smo proizvođač s više od 10 godina iskustva.
P: Imate li vlastitu robotiku za zavarivanje?
O: Da. Također smo proizvođač robotike za zavarivanje.
P: Može li se pozicioner postaviti na logo klijenta?
O: Da, možemo staviti vaš vlastiti logotip na njega.
P: Kako možete jamčiti kvalitetu proizvoda?
O: Imamo strogi sustav kontrole kvalitete u proizvodnom procesu i pozdravljamo klijente koji nas posjete kako bi provjerili kvalitetu proizvoda prije isporuke.
P: Koliko traje jamstveni rok?
O: Jednu godinu.






