Pozicioner za zavarivanje okretanjem cijevi s servo motorom
Dimenzije pozicionera

Opis
- Ovaj pozicioner za zavarivanje cijevi koristi se za razne primjene, od namotavanja cijevi do pozicioniranja vrlo dugih dijelova poput dijelova šasije ili stupova ulične rasvjete.
- Pozicioneri za zavarivanje uvelike povećavaju produktivnost pri zavarivanju cijevi, osovina, kotača, koljena i ostalih spojnica.
- Veličina okretnog stola za zavarivanje i nosivost osi mogu se prilagoditi, dostupne su stezne glave i potporni kotačić.

- Može se prilagoditi drugim markama robota poput – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (nacrt motora moraju dostaviti kupci, a zatim ostavljamo otvor za ugradnju na temelju crteža motora)
- PLC ormarić je opcionalan.
Promjer pozicionera
| Model | JHY4010T-050 |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Klasa izolacije motora | F |
| Radni stol | Promjer 500 mm (može se prilagoditi) |
| Težina | Oko 400 kg |
| Maks. nosivost | Aksijalno nosivost ≤100 kg / ≤300 kg / ≤500 kg (može se prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
Primjena
Autodijelovi, dijelovi za bicikle, automobilski dijelovi, čelični namještaj, nova energija, čelična konstrukcija, građevinski strojevi, fitness oprema itd.
Paket: Drvene kutije
Rok isporuke: 40 dana nakon primljene uplate
Često postavljana pitanja
1. Q: Kako odabrati svoje pozicionere za zavarivanje?
O: Molimo vas da nam kažete težinu i dimenzije vašeg obratka i pokažite nam fotografije njegovog položaja zavarivanja, a mi ćemo vam preporučiti odgovarajući pozicioner za zavarivanje.
2. Q: Mogu li koristiti vaš pozicioner za svog robota fanuc/abb/kuka/yaskawa?
O: Da. Ali motor morate sami ponuditi i instalirati.
3. Q: Prihvaćate li prilagođenu narudžbu?
O: Da, mogli bismo dizajnirati pozicioner s različitim korisnim teretom i veličinom radnog stola.







