robotsko rješenje za automatsko zavarivanje

Kako odabrati pouzdanu radnu stanicu?
Prvo nam recite detalje vašeg obratka, kao što su materijal obratka, debljina, dimenzije, težina.
zatim navedite svoje zahtjeve: željeni učinak zavarivanja, sigurno radno okruženje itd.
Zatim razgovaramo o vašem proizvodnom procesu, kako obavljate rezanje? Je li odstupanje veliko između dijelova?
Na kraju, preporučujemo prikladnu robotiku, pozicionere, robotske tračnice, laserske senzore, sigurnosne svjetlosne zavjese, sigurnosne ograde itd. za različite primjene i specifikacije kako bi odgovarale proizvodnom procesu kupca.
Tehnički parametar pozicionera
| Model | JHY4030U-120 |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Klasa izolacije motora | F |
| Veličina gramofona | 1200X650mm (može se prilagoditi) |
| Težina | Pogledajte stvarnu težinu |
| Maks. nosivost | Aksijalno nosivost ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg se može prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
Komponente robotske radne stanice
1. Robot za zavarivanje:
Tip: MIG robot za zavarivanje-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG robot za zavarivanje: BR-1510B, BR-1920B
Robot za lasersko zavarivanje: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozicioner
Različite vrste: 1-osni, 2-osni, 3-osni pozicioner, nosivost: 300/500/1000 kg ili prilagođeno
3. Prizemna tračnica
Tip: nosivost 500/1000 kg, duljina ≥3 m za dodatnu opremu.
4. Stroj za zavarivanje
Tip: aparat za zavarivanje 350A/500A
Karakteristika: može se koristiti za zavarivanje ugljičnog čelika, nehrđajućeg čelika, aluminija i pocinčanog čelika
5. Plamenik za zavarivanje:
Tip: 350A-500A, hlađen zrakom, hlađen vodom, potisno-povučno
6. Stanica za čišćenje plamenika:
Vrsta: Automatski pneumatski čistač za zavarivanje
Funkcija: rezanje žice za zavarivanje, čišćenje plamenika, prskanje uljem
7. Laserski senzor (opcionalno)
Funkcija: praćenje zavara, pozicioniranje.
8. Sigurnosna svjetlosna zavjesa (opcionalno)
Funkcija: obično se postavlja na sigurnosnu ogradu kako bi učinkovito zaštitila ljude blokiranjem sigurnosne svjetlosne zavjese
9. Sigurnosna ograda (opcionalno)
Funkcija: Instalira se na periferiji robotske radne stanice kako bi se izolirala oprema i zaštitila sigurnost osoblja.
Paket: Drvene kutije
Rok isporuke: 40 dana nakon primljene uplate












