integrirana radna stanica robota za elektrolučno zavarivanje cijevi i spremnika
Tehnički parametar pozicionera

Komponente robotske radne stanice
1. Robot za zavarivanje:
Tip: MIG robot za zavarivanje-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG robot za zavarivanje: BR-1510B, BR-1920B
Robot za lasersko zavarivanje: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozicioner
Model: JHY4010T-065
Tip: 1-osni pozicioner vretena
Tehnički parametri pozicionera prikazani su u nastavku:
| Model | JHY4010T-065 |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220 V, 50/60 Hz |
| Klasa izolacije motora | F |
| Radni stol | 650 mm (može se prilagoditi) |
| Težina | Oko 400 kg |
| Maks. nosivost | Aksijalno nosivost ≤100 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg se može prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
3. Izvor napajanja za zavarivanje
Tip: Izvor napajanja za zavarivanje 350A/500A
4. Plamenik za zavarivanje
Tip: zračno hlađena gorionik, vodom hlađena gorionik, potisno-povučna gorionik
5. Stanica za čišćenje plamenika:
Model: SC220A
Vrsta: Automatski pneumatski čistač za zavarivanje
Ostali periferni uređaji za robotske radne stanice
1. Šina za pomicanje robota
Model: JHY6050A-030
2. Laserski senzor (opcionalno)
Funkcija: praćenje zavara, pozicioniranje.
3. Sigurnosna svjetlosna zavjesa (opcionalno)
Zaštitna udaljenost: 0,1-2 m, 0,1-5 m; zaštitna visina: 140-3180 mm
4. Sigurnosna ograda (opcionalno)
5. PLC ormarić (opcionalno)
Značajka
1. Električno podešavanje položaja pištolja za zavarivanje, ušteda vremena i truda, praktično i brzo.
2. Kut zavarivača je podesiv i može se prilagoditi raznim zavarima (sučeonim zavarima, kutnim zavarima itd.).
3. Pištolj za zavarivanje ima funkciju njihanja, parametar njihanja se može kontrolirati, a prilagodljivost je široka.
4. Konfigurirajte pozicioner vretena, pozicioner može okrenuti kut kako bi se ostvario kružni zavar.
5. Pozicioner može biti dizajniran s podesivim potpornim kotačem, prilagoditi se različitim duljinama cijevi
6. Poluautomatsko upravljanje, fleksibilna i svestrana oprema, ravnomjeran i lijep zavareni šav.
7. Rotacijska os pozicionera pokreće servo motor, brzina rotacije može se precizno kontrolirati, a zahtjevi procesa zavarivanja mogu se točno izvršiti.
8. Funkcija unaprijed postavljenih parametara zavarivanja, parametri zavarivanja mogu se unaprijed postaviti u sustav ili parametri zavarivanja prije snimanja. Parametri zavarivanja mogu se izravno koristiti prilikom sljedećeg zavarivanja obratka istih specifikacija.












